Saha da servis hizmeti verenler için tasarlandı.

FieldCo. mobil teknik servis programı, saha da servis hizmeti veren 25 farklı sektördeki müşterilerimiz tarafından başarı ile kullanılmaktadır.

Android ve IOS

FieldCo Servis yazılımı hem android hem IOS cihazlar da çalışabilmektedir. Offline özelliği Android cihazlar da aktiftir. 4,2 sürümü ve üzerinde marka bağımsız olarak telefon ve tabletler de başarı ile çalışmaktadır. IOS sürümü de tasarımsal iyileştirmeler ile küçük ekranlı Iphone 5 ler de de çalışmaktadır.

 

Sezgisel kullanım

FieldCo. Mobil servis uygulamasını eline alan bir servis personeli aynı gün yazılımı aktif olarak kullanabilmektedir. Tasarım daki UI ve UX çalışmalarının başarısı , eğitim gerekmeden programı kullanmaya başlamalarını sağlamaktadır. 

FieldCo Mobil ile Zamanınız size kalsın. hali hazır da servis elemanlarına işleri söylemek için telefon ile aramanıza gerek yok . onların, sizi , işi bitirdikleri için aramalarına , sizin, nerdesiniz ? diye aramalarınıza gerek yok. telefon konuşmalarınız yarıdan fazla azalacak. kalan vakit sizindir.

gps_fixed

GPS verisi ile açık işler haritadaki konumları ile görünür iken elemanlarınız da o anki gerçek konumları görünmektedir. Bu sayede işe en yakın elemanı yönlendirerek zaman dan ve yakıttan tasarruf sağlarsınız.

ERP Entegrasyonu ile Müşteri cari kartlar , yedek parça kartları , fiyatları , depo stok adetleri gibi bilgiler çekilir. saha da verilen hizmetin sonucu oluşan maliyet kalemleri , sipariş olarak ERP ye akar ve orada faturaya dönüşür.

1.

Müşteri kartı oluştur

İşemri açmak isteğiniz müşteriniz ile ilk defa tanışıyor iseniz , sisteme müşterinizi tanıtmanız gerekir. Bunu web arayüzünden yapabilirsiniz , ancak saha da iseniz mobil de yapabilirsiniz.Ünvanı , yetkilisi , telefonları , adresi gibi ..

2.

Müşteride hizmet verdiğiniz cihaz yada envanter

Müşterideki cihazı tanımlamakta fayda var. marka ve model bilgisi de iyi olur , imkan varsa da serino yazılması iyi olur. garanti takibi olacak ise garanti başlangıç ve garanti bitiş tarihleri . bunu da web deki gibi mobil de yapabiliyorsunuz.

3.

İşemri Aç

Müşteri nin altında tanımladığımız ürüne bir işemri açacağız. arızasını seçtik çoktan seçmeli listeden , arıza açıklaması da yazabiliriz , yetkimiz var ise hangi personel baksın. eleman ise sadece kendimize iş emri açabiliriz. randevu tarihi de verilebilir. işi açarken resim de eklenebilir. galeri den de seçmeye izin verir. kontrol listesi olacak ise seçim şansınız var. 

4.

Yola Çıktım

Oluşturulan iş kime atandı ise o kişi de sesli titreşimli bir notification , bildirim gelir. müşteri varsa lokasyon bilgisi , chaz bilgisi gibi bilgilier le iş hangi güne planlandı ise görünür. Servis personeli , servis geçmişini hızlıca göz atıp , yola çıkacağı zaman kamyonet iconuna tıklaması yeterlidir.

 

5.

İş başlangıcı

Müşteriye varıp cihazın başına geldiğim de "iş başlangıcı" yapabilirim. eğer barkod veya NFC tag var ise ürün de bunu okutmadan iş başlatılamasın gibi bir kural konabilir.

6.

İşi sonlandır.

Müşteri de fotoğraf çektiniz , hatta öncesi , sonrası yaptınız. ses vardı , video çektiniz. Kullandığınız parçaları eklediniz , cep depo stoğunuzdan düştü , işçilik eklediniz , maliyeti otomatik hesaplandı. kontrol listesi var ise sorunları cevapladınız, ve iş bitti. müşteri de imzayı atan kişi nin adını yazdınız. formu imza öncesi müşteriye de gösterebilirsiniz. GPS datası ile işi kapattığınız nokta da alındı. PDF li servis formu müşterinize gitti kopyası da merkezdeki yetkililere , iş listenizden 1 iş emri daha azaldı.

 

 • Android

  FieldCo. Android Uygulaması

  2019 yılı başında kullanıma sunulan 15 yıllık tecrübenin ve UI, UX uzmanlarının tasarımı ile hayat bulan FieldCo. Teknik servis programı Android , hali hazır da 3 dilde başarı ile çalışmaktadır. Offline çalışma özelliği de sunmaktadır.

   

  Andorid FieldCo. indirmek için Google Play linkimiz.

  daha fazla bilgi için www.fieldco.com.tr


  Tüm müşterilerimiz her hafta gelen güncellemeleri ücretsiz olarak almaktadır.

 • iOS

  FieldCo. iOS Uygulaması

  2019 yılı için de yayına aldığımız IOS sürümü bilinen tüm IPhone cihazlar da başarı ile çalışmaktadır. Android ile birebir aynı tasarım ve aynı özellikler ile Apple kullanıcılarının teknik servis programı ihtiyacını karşılamaktadır.

  Apple FieldCo. indirmek için Apple Store linkimiz.

  daha fazla bilgi için www.fieldco.com.tr


  Tüm müşterilerimiz Apple store üzerinden indirdikleri FieldCo. uygulamasının güncellemelerini ücretsiz olarak almaktadır.