Hizmet

Anasayfa  /  Hizmet

2004 yılından bu yana Satış sonrası hizmet veren firmaların ihtiyaçlarına özel çözümler geliştiriyoruz. ilk olarak masa üstü çözümümüz 2004 yılında ilk sürümleri çıktı , 2008 yılına kadar bir çok firmaya hizmet verdikten sonra yazılımımızı daha geniş servis ağı olan firmalara hitap edebilmek ve teknolojinin  imkanlarını da kullanabilmek için web sürümü çalışmaları başladı .2009 yılında ilk sürümü kullanılmaya başlandı , o günden bu gune hergün ilerleyen ve gelişen altyapısı ile milyon datalar ve 1000 servisten oluşan organizasyonların ihtiyacını fazlası ile karşılayabilen sağlam altyapısı ile güven veren bir web yazılımı oluşturuldu. Bu aşama da ERP yazılımları ve ticari paketler ile entegrasyonlar da sağlanmıştır.

Öne çıkan hizmetlerimiz.

excell

*Data aktarımı ( müşterilerimiz eski programları yada excell deki dataları uygun şekilde yazılımımıza aktarılması sağlanmaktadır)

ozel-proje-yazilim-gelistirme

* Müşteriye özel modül geliştirilmesi ; Asistan web yada mobile yazılımı üzerinde müşteri nin işine özel talepleri değerlendirilerek adam / gün çalışması ile uygun fiyata danışmanlık ve yazılım çözümlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verilmektedir.

Her zaman bir adım ileri de olmayı hedefliyoruz , bu amaçla teknolojinin imkanlarını zorlayarak , iş akışını hızlandıran ve kullanıcıları yormayan akıllı ve kullanıcı dostu ürünler tasarlıyoruz.