Hizmetlerimiz

Anasayfa  /  Hizmetlerimiz

2004 yılından bu yana satış sonrası hizmet veren firmaların ihtiyaçlarına özel çözümler geliştiriyoruz. İlk olarak masa üstü çözümümüz 2004 yılında piyasaya sürüldü ve 2008 yılına kadar bir çok firmaya hizmet verdi. Daha sonra yazılımımızı daha geniş servis ağı olan firmaların ihtiyaçlarını karşılaması için yeni teknolojinin imkanlarını kullanarak web sürümü çalışmalarını başlattık. 2009 yılında ilk sürümü kullanılmaya başlandı, o günden başlayarak ilerleyen ve gelişen altyapısı ile milyonlarca data ve 1.000 servisten oluşan organizasyonların ihtiyacını fazlası ile karşılayabilen sağlam altyapısı ile güven veren bir web yazılımı oluşturduk. Bu aşama da ERP yazılımları ve ticari paketler ile entegrasyonlar da sağladık.

Öne çıkan hizmetlerimiz;

excell

  • Data aktarımı (müşterilerimiz eski programları yada Excel’deki dataları uygun şekilde yazılımımıza aktarılması sağlanmaktadır)

ozel-proje-yazilim-gelistirme

  • Müşteriye özel modül geliştirilmesi; ASİSTAN Web ya da Mobile yazılımı üzerinde müşterinin işine özel talepleri değerlendirilerek personel/gün çalışması ile uygun fiyata danışmanlık ve yazılım çözümlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Her zaman bir adım ileri de olmayı hedefliyoruz, bu amaçla teknolojinin imkanlarını zorlayarak iş akışını hızlandıran ve kullanıcıları yormayan akıllı ve kullanıcı dostu ürünler tasarlıyoruz.