Hakkımızda

Anasayfa  /  Hakkımızda

Logo

2004 yılında kurulan MoBiM Yazılım, ASİSTAN iş yönetim yazılımını geliştirme ve satışını yapmaktadır. Teknik Servis iş yönetimi konusunda web tabanlı yazılımımız ASİSTAN Web ve ASİSTAN Mobile ile sektörlerinde öncü bir çok firmaya hizmet vermekteyiz.

%100 Web tabanlı ASİSTAN Web yazılımımız, bilinen bütün tarayıcılarda çalışması, işletim sistemi bağımlılığının olmaması ve parametrik yapısı sayesinde büyük ilgi görmektedir. Andorid ve iOS üzerinde çalışan mobil sürümümüz, ASİSTAN Mobile da sektöründe ilk ve tek mobil çözüm olma özelliği taşımaktadır. 2004 yılından bu yana satış sonrası hizmetler için yazılım üreten MoBiM Yazılım, bu konuda derin bilgiye sahiptir. Profesyonel ekibi ile yazılımın müşteriye uyarlanması aşamasında danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Asistan Web Yazılımı, 2009 yılından bu yana Kiralama Modeli ile (SaaS) kullanılabilmektedir. Müşterimizin talepleri doğrultusunda, donanım, işletim sistemi, hızlı data hattı (fiber) ve database lisanslarına yatırım yapmadan, yazılım için satın alma lisans bedeli ödemeden, MoBiM sunuculardaki yazılımı yıllık kiralama yaparak kullanabilmektedir. Bunun yanı sıra, kiralama istemeyen müşterilerimiz için satın alma opsiyonumuz da bulunmaktadır.

Diğer bir ürünümüz olan HAMARAT programını 2004 yılında piyasaya süren MoBiM Yazılım, Türkiye’nin ilk kuru temizleme yazılımını geliştirmiştir. 2017 yılı itibarı ile 450’nin üzerinde referansa ulaşan HAMARAT programı 5 farklı dilde; Rusya, Azerbeycan, Belçika, Bulgaristan, KKTC gibi ülkelerde de başarı ile çalışmaktadır.